Одобрение на поуст

Тук може да зададете въпрос и да потърсите помощ
Правила на форума
Всички материали са за безплатно ползване. Копиране на обяснения, модове и уроци по други сайтове може да става само ако се посочи като източник този сайт с връзка към него.
Отговори
Потребителски аватар
Wizardcraft
Добродетел
Добродетел
Регистриран: 10 мар 2009 17:35
църква: Православна църква

Одобрение на поуст

Мнение от Wizardcraft »

Привет
Имам проблем с форума си. Аз съм админ и странно защо, но забелязах, че за определени форуми или субфоруми не ми се разрешава директно да ги редактирам или пускам нови теми, ами трябва да се одобряват през Модераторския панел... Съответно ми се изписва следното съобщение: "Мнението беше запазено, но трябва да бъде одобрено Вие ще бъдете уведомен, когато мнението бъде одобрено."
КАК мога да спра това да се случва, за да мога да поуствам нови теми и редакции, без да ми се налага да минавам през подобно одобрение. Благодаря!
Потребителски аватар
Чими
Проклетник
Проклетник
Регистриран: 14 сеп 2002 23:38
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Контакти:

Re: Одобрение на поуст

Мнение от Чими »

Трябва да зададеш съответните права за писане без одобрение в дадения форум.
Никой няма зададени права по подразбиране, дори администраторите. Те могат да редактират и да задават всякакви права, но нямат пълни права по подразбиране.
Правата за писане без одобрение се задават за всеки конкретен форум на всяка конкретна група. Ако искаш да зададеш такива права на всички регистрирани, то трябва да направиш това за групата "Регистрирани потребители", ако искаш да зададаеш тези права на администраторите, трябва да направиш това за групата "Администратори". Така всеки, който е член на дадената група ще придобие тези права.

Специално правата за писане без одобрение се задават от:
Админ панел - Права - Права на групи (форум)
Избира се група, след това се избира форум, в "допълнителни права" се избира "други".
Повече може да прочетеш тук:
http://www.biblefriends.net/viewtopic.php?f=47&t=996
"И ето името, с което ще се нарича: Господ е наша правда."
Еремия 33:16
Потребителски аватар
Wizardcraft
Добродетел
Добродетел

Мнение от Wizardcraft »

Благодаря ти!
Пробвах различни опции обаче НИЩО не помага! Всички опции на Админите са в зелено (за всички форуми и под форуми), всичко е разрешено и въпреки това, не ме допуска да създам тема или да редактирам тема, без да мине през одобрение.
Потребителски аватар
Чими
Проклетник
Проклетник
Регистриран: 14 сеп 2002 23:38
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Контакти:

Мнение от Чими »

Да не би стила ти е да е за по стара версия на форума и това да създава проблем. Премини на основния стил и виж дали и там ще е така.
"И ето името, с което ще се нарича: Господ е наша правда."
Еремия 33:16
Потребителски аватар
Wizardcraft
Добродетел
Добродетел

Мнение от Wizardcraft »

Промених ръчно правата.
Просто ги копирах от един от по-форумите, в които ме допускаше без одобряване да пиша и редактирам, с тези в които не можех да пиша без одобрение. Благодаря!
Отговори

Върни се в “Въпроси и помощ за phpBB 3.0”