Раздел "Дискусий"

Проблеми и въпроси по регистрацията, ползването и др.
Единственото място, където могат да пишат нерегистрирани.
Отговори
Потребителски аватар
Greco
Твърдост
Твърдост
Регистриран: 23 юни 2010 22:12
църква: Православна църква

Раздел "Дискусий"

Мнение от Greco »

Предлагам във форума , да се направи нов раздел наречен "Дискусий" и там да се обсъждат въпроси които една част от християнската общност е приела, а друга част от нея не.И така да се разискват в началото по-обширните и комерсиални въпроси и след тях по-малките.Най-общо казано да се дискутират, различните служби и възприемане на вярата в различните течения на християнството православие, католизъм и многото клонове на протестантството.По този начин доста представители на църкви, може би ще предобият по-голям опит от към собствените си вижданията.От друга страна може да се получи доста грозна картинка, с размяна на обвинения от сорта , коя е правилната църква и коя не .
"Вашето украшение да не е външно,а скритият в сърцето живот, с нетленното украшение на кротък и тих дух, което е скъпоценно пред Бога."
"Аз съм вратата ако някой влезе през Мене, ще бъде спасен и ще влиза и ще излиза и паша ще намира"
Потребителски аватар
LIGHT
Твърдост
Твърдост
Регистриран: 23 ное 2009 16:45
характер: мечтаещ

Re: Раздел "Дискусий"

Мнение от LIGHT »

не че е лоща идеа амам като гледам ще стават такива спорове че чими ще трябва да го водим в болницата за нервна криза.Незнам пич повечето тук само се надприказват и затова рядко се включвам не искам да обидя никой но понякога дори и аз се превръщаме в дардорковци кажи една дума но да е смислена а не сто безмислени понякога не е нужно и да се каже нещо ние ората се разбираме дри и по поглед чао :good:
If you don't give up possibilities are endless.The fortune of believers
Потребителски аватар
Бозов
Твърдост
Твърдост
Регистриран: 26 юли 2010 15:36
църква: не посещавам

Мнение от Бозов »

аз съм зарибен Греко, там ще могат да си се хулият на езичници и да се анантемосват на еретици на воля, абе въобще шоуто ще бъде пълно, християни дет говорят за любов към ближния се псуват и се заплашват

Често срещана картинка не мислиш ли
Попитали едно време един много умен човек "Вярвате ли в Бог'' а той отговотил "Аз не вярвам в Бог аз съм напълно убеден, че има Бог''
Потребителски аватар
Чими
Проклетник
Проклетник
Регистриран: 14 сеп 2002 23:38
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Контакти:

Мнение от Чими »

Затова съм направил раздели на различните църкви, които са поискали това. Там всеки може да задава въпроси по вярата на съответната църква и да получи информация. "Дискусии" с цел безмислени спорове и обсъждане на различните църкви от други хора не се приемат.
"И ето името, с което ще се нарича: Господ е наша правда."
Еремия 33:16
Потребителски аватар
Greco
Твърдост
Твърдост
Регистриран: 23 юни 2010 22:12

Мнение от Greco »

Еми точно защото са толкова разединени трябва да се направи тази секция в сайта, не може преди няколко месеца двама християни да си приказват и единия да му каже, "Твоята църква е мъртва, и ти не си спасен, имаш шанса само в моята" и това са хора които ги обединява едно нещо.По-скоро целта е да се разбере кое е спекулация и манипулация и кое найстина не е правилно...
"Вашето украшение да не е външно,а скритият в сърцето живот, с нетленното украшение на кротък и тих дух, което е скъпоценно пред Бога."
"Аз съм вратата ако някой влезе през Мене, ще бъде спасен и ще влиза и ще излиза и паша ще намира"
Потребителски аватар
Рут
Вяра-Надежда-Любов
Вяра-Надежда-Любов
Регистриран: 31 яну 2010 20:49

Мнение от Рут »

"Твоята църква е мъртва, и ти не си спасен, имаш шанса само в моята" и това са хора които ги обединява едно нещо.По-скоро целта е да се разбере кое е спекулация и манипулация и кое найстина не е правилно...
Е, то цял раздел не е потребен, според мен, та да се разбере, че всяко предположение (било отправено от човек, или било позиция на църква - още по-кофти), което претендира да е наясно кои няма да са спасени, като да е упълномощено от Господ да раздава билетчета за спасение, е и спекулация и манипулация, а в най-добрия случай сериозна самозаблуда.
Твоята правда е вечна правда; И законът Ти е истина.
Потребителски аватар
Чими
Проклетник
Проклетник
Регистриран: 14 сеп 2002 23:38
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Контакти:

Мнение от Чими »

Greco написа:По-скоро целта е да се разбере кое е спекулация и манипулация и кое найстина не е правилно...
Това всеки сам трябва да прецени. Ако те интересува нещо или те смущава нещо във вярата на някоя църква, попитай нейните членове дали наистина е така и защо така вярват. След това сравнявай и преценявай.
"И ето името, с което ще се нарича: Господ е наша правда."
Еремия 33:16
Отговори

Върни се в “Въпроси и предложения за форума”