Да помогнем на една сестра

Взаимопомощ, търся, предлагам, подарявам. Всичко, с което можем да бъдем полезни на другите ..... или те на нас
Отговори
Потребителски аватар
iola
Братолюбие
Братолюбие
Регистриран: 28 май 2012 21:57

Да помогнем на една сестра

Мнение от iola »

Обръщам се към всички ,които евентуално имат възможност да помогнат.Става дума за една сестра адвентистка,която наскоро се е завърнала в България от чужбина .Няма къде да живее,тъй като няма дом,досега е живяла в общинско жилище ,което и е отнето вече. В момента е на разноски на църквата в която е приютена .Без работа е и без подслон. Има обещание да я приемат в някакъв санаториум където да остане ,като уговорката е да работи срещу подслон и храна. Ако някой може да помогне ,може да ми пише на лични съобщения или да се свърже с мен на пощата ми .Аз съм сигурна ,че тъй като Бог никога не оставя своите си ,вече е помислил за нея и е приготвил най-доброто !
Силно се надявам да се разреши тая нужда ,лично аз ще направя всичко по силите си !
Потребителски аватар
iola
Братолюбие
Братолюбие
Регистриран: 28 май 2012 21:57

Re: Да помогнем на една сестра

Мнение от iola »

Искам да прославя Бога от името на сестрата за която беше поставена нуждата,както и от мое име за великите Му дела! Слава на Бога ,че Той промисли за сестрата и тя получи както работа ,така и подлсон .Като и се отреди за почивка съботния ден,и то на място където всички работят без никаква почивка -нито един ден . Но Бог отреди за нея съботният ден за почивка .Ние по човешки не бихме се справили с това ,защото сестрата работи при невярващи хора-атеисти. Но се надяваме искрено ,че това нейно пребиваване между тях ще спомогне за тяхното спасение .Слава да е на нашият ВЕЛИК БОГ !
Потребителски аватар
Чими
Проклетник
Проклетник
Регистриран: 14 сеп 2002 23:38
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Контакти:

Re: Да помогнем на една сестра

Мнение от Чими »

Благодарим на Бога, а и на теб Йола затова, че приемаш присърце нуждите на някой друг. :)
"И ето името, с което ще се нарича: Господ е наша правда."
Еремия 33:16
Отговори

Върни се в “Практично християнство”